Proč investovat do fyzického zlata?

 • vývoj ceny zlataje to bezpečná a likvidní investice
  Zlato sice  nepřináší úrok má však výjimečnou  schopnost uchovat svoji kupní sílu.  Reálná cena zlata  je stabilní, a to už po tisíce let. Můžete  toto říct o jakékoli papírové měně? Investiční zlato od  Vás vždy rádi kdykoli vykoupí obchodníci po celém světě, a to v jakékoli době. Investice do zlata je jistota.
 • neplatíte DPH ani daň z příjmů
  Vstup České republiky do Evropské unie přinesl zásadní změny v celní a daňové politice týkající se fyzického zlata. Investiční zlato je jak v České republice, na Slovensku, tak i v celé Evropské unii osvobozeno od placení daně z přidané hodnoty (DPH).

VÍTE ŽE: Pokud investiční zlato nakupujete jako občan, tak při jeho zpětném odprodeji neplatíte ani daň z příjmů. Daň z prodeje zlata bude tedy rovná nule.

 • můžete přenášet vysoké částky v malém objemu
  Zlato je drahý kov o vysoké hustotě. Kilová zlatá cihla se vejde do krabičky od cigaret, do jakékoli kapsy. Můžete tak mít u sebe několik kilogramů zlata v hodnotě několika milionů korun a ani k tomu nepotřebujete žádné zavazadlo. Zlato v jeho fyzické podobě můžete tak bez problémů kdykoli a kamkoli přemístit a to bez jakékoli kontroly úřadů.
 • zlato je krásné a téměř nezničitelné
  Krásu zlata obdivují lidé tisíce let. Zlato, drahý kov obdivovaný člověkem pro svou dokonalou krásu a honosnost, provází lidskou společnost od nepaměti. Zlato bylo vždy symbolem mocenského vlivu i společenského postavení. Zlato je odolné proti působení vody, vzduchu a kyslíku. Nereaguje ani při styku s kyselinami, sírou, hydroxidy. Zlatým mincím starým stovky let stačí trocha úpravy a jsou pro laika nerozeznatelné od čerstvých mincí z mincovny.
 • zlato nejde natisknout
  Také máte obavu, že naplno běžící tiskařskě stroje chrlící miliardy ničím nekrytých dolarů, eur, jenů, či korun přinesou v budoucnu neřízenou inflaci s katastrofálními důsledky pro všechny držitele papírových bankovek, či elektronických kont v bankách? Nechcete se stát obětmi této manipulace a mocnými skupinami řízeného vyvlastnění? Obranou je držba fyzického zlata.

Zlato si po tisíce let zachovává svou kupní sílu? Těžba tohoto drahého kovu je velmi komplikovaná a nákladná? Podle odhadů byly prakticky všechny snadno přístupné zásoby zlata již zcela vytěženy. Náklady na těžební práce neustále stoupají a zásoby žlutého kovu se tenčí. Běžnou praxí ve zlatých dolech je získávání pouhého 1 gramu zlata z jedné tuny vytěžené zeminy. Průměrné náklady na jednu trojskou unci zlata (1 Oz = 31,1g) se ještě v roce 2004 pohybovaly v případě západních producentů na úrovni 300 dolarů. V prvním pololetí roku 2009 se však tyto výdaje na těžbu 1 Oz vyšplhaly až k hodnotě 500 dolarů. V roce 2010 už tyto náklady činily 857 USD...

,,Všechny papírové peníze se nakonec nevyhnutelně vrátí
zpět ke své opravdové vnitřní hodnotě – tou je nula!“


Proč nakoupit u nás?
 • Snadné objednání
 • Okamžitá fixace cen
 • Zboží skladem
 • Nákup v Praze bez plateb předem
Více...
Rychlý kontakt STEP Finance, a.s. Česká republika
+420 222 553 210
+420 731 427 743
Slovenská republika
+421 220 253 206
Bolzanova 1615/1, Praha 1
Jak se k nám dostanete?
Vývoj cen zlata Denní cena zlata v USD/Oz Denní cena zlata v USD/Oz
Denní cena zlata v EUR/Oz Denní cena zlata v EUR/Oz
Vývoj cen stříbra Denní cena stříbra v USD/Oz Denní cena stříbra v USD/Oz
Denní cena stříbra v EUR/Oz Denní cena stříbra v EUR/Oz
Vývoj cen platiny Denní cena platiny v USD/Oz Denní cena platiny v USD/Oz
Denní cena platiny v EUR/Oz Denní cena platiny v EUR/Oz
Aktuální ceny Zlato1 347,75
Stříbro15,05
Platina805,63
USD/CZK22,89
EUR/CZK25,63
Poslední aktualizace
18.06.2019 18:35:01

Všechna práva vyhrazena © 2008-2019 | STEP Finance, a.s. | zlaté mince | zlaté cihly | moderní numismatika
STEP Finance, a.s.
Vám nabízí možnost volby více informací...